Aanmelden

Lees hier alles over de aanmeldingsprocedure. Nieuwe leerlingen kunnen zich aanmelden op dinsdag 7 maart en woensdag 8 maart 2023, van 16.00 uur tot 20.30 uur.

brugklassen

Heeft u een vraag over de aanmelding, of wilt u meer weten over een eventuele tussentijdse aanmelding, neem dan contact op met één van onze teamleiders (Alkmaar) of leerjaarcoördinatoren (Langedijk) (zie de onderstaande lijst).

aanmelden Overige klassen

Wilt u uw kind aanmelden voor de overige klassen? Neem dan contact op met één van onze teamleiders (Alkmaar) of leerjaarcoördinatoren (Langedijk):

Alkmaar

Deze afbeelding heeft een leeg alt-attribuut; de bestandsnaam is Sonja-V-2020-small.pngGymnasium / atheneum / technasium vwo
Klassen 1 t/m 3
teamleider: Sonja Vroling
svroling@ja.nl
072-5187676
Deze afbeelding heeft een leeg alt-attribuut; de bestandsnaam is Bart-small.png
Gymnasium / atheneum / technasium vwo
Klassen 4 t/m 6
teamleider: Bart Overgaag
bovergaag@ja.nl
072-5187676
Deze afbeelding heeft een leeg alt-attribuut; de bestandsnaam is Sonja-B-small.pngHavo / technasium havo en havo/vwo
Klassen 1 t/m 3
teamleider: Sonja Brinkman
sbrinkman@ja.nl
072-5187676
Deze afbeelding heeft een leeg alt-attribuut; de bestandsnaam is Willem-small.pngHavo / technasium havo
Klassen 4 en 5
teamleider: Willem Verkuil
wverkuil@ja.nl
072-5187676
Deze afbeelding heeft een leeg alt-attribuut; de bestandsnaam is Gery-small.pngVmbo basis / kader en kader tl
Klassen 1 en 2
teamleider: Gery van der Bijl
gvdbijl@ja.nl
072-5187676
Vmbo tl
Klassen 1 en 2
teamleider: Jetske Vleugel
jvleugel@ja.nl
072-5187676
Vmbo tl
Klassen 3 en 4
teamleider: Ellen Beukers
ebeukers@ja.nl
072-5187676

Langedijk

Deze afbeelding heeft een leeg alt-attribuut; de bestandsnaam is Wies-small.pngVmbo
Klassen 1 en 2
Leerjaarcoördinator: Wies Stuifbergen
wstuifbergen@ja.nl
0226-343645
Deze afbeelding heeft een leeg alt-attribuut; de bestandsnaam is Alex-rond-1024x884.pngVmbo
Klassen 3 en 4
Leerjaarcoördinator: Alex Kooy
langedijk@ja.nl
0226-343645
Deze afbeelding heeft een leeg alt-attribuut; de bestandsnaam is Natalie-small.pngHavo/vwo
Klassen 1 t/m 3
Leerjaarcoördinator: Natalie Vlaar
nvlaar@ja.nl
0226-343645